Wspieramy zwierzaki

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

W imieniu prozwierzęcej Fundacji Znajdki zwracamy się do Państwa szkoły z prośbą o zorganizowanie zbiórki karmy dla psów i kotów przebywających w Przytulisku Znajdki k /Radzymina.

Jesteśmy organizacją utrzymującą się z darowizn i zbiórek organizowanych przez wolontariuszy. Szczególnie zależy nam na współpracy z placówkami oświatowymi ze względu na uświadomienie dzieciom losu porzucanych zwierząt.

Potrzebna jest nam karma sucha weterynaryjna dla chorych zwierząt i bytowa dobrej jakości  oraz karma w puszkach dla kotów i psów, twarde zabawki, gryzaki, drapak dla kotów, kocie zabaweczki, środki czystości. Możliwa jest też opieka wirtualna nad chorym zwierzęciem zadeklarowana przez grupę dzieci pokrywająca koszt karmy lub leczenia konkretnego psa.

W tym roku udało nam się znaleźć domy dla wielu porzuconych psów i kotów – może będą osoby zainteresowane adopcją?

Zapewniamy odbiór zebranych rzeczy, list z podziękowaniem i informację na stronie Fundacji o darczyńcy.

Za  zbiórkę odpowiada Beata Zowczak tel. 514 485 568 udzielając wszelkich informacji.

Z góry serdecznie dziękujemy za okazaną nam pomoc

Prezes Fundacji

Jolanta Boczkowska