Wizyta w papugarni

Dnia 26 września wybraliśmy się do niedawno otwartej papugarni Carmen w Warszawie.
Na miejscu przywitał nas opiekun, który wyjaśnił dzieciom jak należy zachowywać się
w pomieszczeniu gdzie przebywają papugi. Oczywiście nie mogliśmy krzyczeć, biegać ani ciągnąć papug za piórka. Dowiedzieliśmy się również co jedzą papużki oraz jakie rodzaje się tam znajdują.

Zachwyciły nas piękne barwy papug. Każda z nich była wyjątkowa. Ku zaskoczeniu dzieci te zachwycające ptaki nie bały się nas, wręcz przeciwnie siadały na ramieniu, na głowach. Dzieci mogły brać je na rączki, karmić, dotykać. Największym powodzeniem wśród papug cieszyły się jednak nasze guziki, paski od bluz oraz gumki do włosów dziewczynek. Z małymi stratami, ale i z ogromną radością opuściliśmy to fantastyczne miejsce. Z pewnością to nie nasza ostatnia wizyta w tym miejscu. Polecamy każdemu!

Październik 22nd, 2017|