Niesamowite spotkanie!

Z początkiem kwietnia uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Biblioteki Publicznej w Rembertowie. Mieli możliwość spotkania się z panią Justyną Bednarek, autorką książek dla dzieci. Znaną między innymi z lektury pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”. Pani Justyna opowiedziała dzieciom o tym jak została pisarką, w jaki sposób powstają książki. Pokazała i omówiła kilka swoich książek.

Podczas tego spotkania czuliśmy się wyjątkowo, ponieważ jako piersi wysłuchaliśmy kilku rozdziałów z najnowszej książki opowiadającej o dalszych losach skarpetek. Zadaniem dzieci było narysowanie swojego skarpetkowego bohatera. Pomysłów nie było końca! Były skarpetki czarodzieje, żołnierze, detektywi, księżniczki itp.

Na zakończenie dzieci otrzymały autografy w przyniesionych przez siebie książkach. Oczywiście było również pamiątkowe zdjęcie!

Kwiecień 2nd, 2019|