Nasze osiągnięcia

Rok szkolny 2017/2018

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/18

1.ORZEŁ PRZYRODNICZY – KONKURS OGÓLNOPOLSKI

Martyna Szalach kl 3 Dyplom Laureata, nagroda książkowa
Krystian Kufel  kl 3 wyróżnienie
Anastazja Misiak kl 3 wyróżnienie
Maja Ossowska kl 3 wyróznienie

 

MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII  – KONKURS DZIELNICOWY

Michał Obarski kl.2 3 miejsce w dzielnicy

MISTRZ ORTOGRAFII – KONKURS DZIELNICOWY

Krystian Kufel  kl 3  2 miejsce w dzielnicy

XV EDYCJA WARSZAWSKIEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO „Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT”

Krystian Kufel  kl 3 I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii

1 Dyktando Rodzinne – wyróżnienie dla rodziny Państwa Bieńkowskich

LEON – KONKURS OGÓLNOPOLSKI SESJA JESIENNA

LAUREACI KLASA 2

Imię i nazwisko, klasa wynik miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej
Michał Obarski 88% 6
Mieszko Moroz Kaczmarek 81% 9
Weronika Malczyk 69% 14
Janusz Lachowicz 67% 15
Stanisław Kosicki 64% 16

LAUREACI KLASA 3

Imię i nazwisko wynik miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej
Kamila Błażejczyk 88% 8
Antonina Machuta 88% 8
Martyna Szalach 86% 9
Krystian Kufel 86% 9
Maja Ossowska 85% 10

 

OLIMPUSEK – KONKURS OGÓLNOPOLSKI

LAUREACI KLASA 1

Imię i nazwisko wynik Miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej
Maciej Natkański 206 p/210 3/Nagroda książkowa
Maria Brzozowska 186 p/210 13

KLASA 3

Wiktor Oleksiuk 178 p/205 13

 

ZUCH KONKURS OGÓLNOPOLSKI

LAUREACI

Imię i nazwisko kl przedmiot wynik Miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej
Damian Makarski 3 angielski 180 p/200 11
Maciej Natkański 1 polski 194 p/210 9
Michał Obarski 2 polski 188 p/210 12
Damian Makarski 3 polski 193 p/210 9
Krystian Kufel 3 polski 183 p/210 14
Damian Makarski 3 matematyka 200/210 6
Krystian Kufel 3 matematyka 183/210 14

 

DZIELNICOWY ETAP KONKURSU RECYTATORSKIEGO WARSZAWSKA SYRENKA

Martyna Sukiennik kl 2 wyróżnienie

 

 

KLASA 3 OPERON OBOWIĄZKOWY EGZAMIN KLAS TRZECICH

ŚREDNIA Z POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓW

POLSKI MATEMATYKA PRZYRODA
85,76% 93,46% 96,15%

 

Rok 2016/17

Rok 2015/16

LAUREACI OLIMPUSKA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I Janusz Wróblewski kl. II – pierwsze miejsce w Polsce (210/210 pkt)

II Nina Zakrocka kl. III – trzecie miejsce w Polsce (186/210 pkt)

III Bruno Nicke kl. II – dwunaste miejsce w Polsce (175/210 pkt)

IV Gustaw Nicke kl. II – dwunaste miejsce w Polsce (175/210 pkt)

V Alicja Holly kl. III – trzynaste miejsce w Polsce (172/210 pkt)

LAUREACI OLIMPUSKA Z NAUCZANIA ZINTEGROWANEGO

Uczniowie klasy pierwszej:

I Krystian Kufel – dziewiąte miejsce w Polsce (182/207 pkt)

II Maja Ossowska – dwunaste miejsce w Polsce (174/207 pkt)

III Martyna Szalach – czternaste miejsce w Polsce (167/207 pkt)

IV Damian Makarski – piętnaste miejsce w Polsce (164/207 pkt)

Uczeń klasy drugiej:

Janusz Wróblewski – siódme miejsce w Polsce (182/200 pkt)

LAUREAT MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO – KANGUR

Wiktor Truszkowski kl. II – wyróżnienie i nagroda

LAUREAT KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – ZUCH

Janusz Wróblewski kl. II – szóste miejsce (193/210 pkt)

II Warszawski Konkurs Głośnego Czytania

Wyróżnienie : uczniowie klasy II

Mateusz Młodkowski

Tomasz Koszewski

Konkurs Humanistyczny Alfik

Wyróżnienie i wynik bardzo dobry

Janusz Wróblewski kl II

Ania Winiarska kl III

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów

Marcelina Wojtaszczyk kl III 122/130 pkt. 9 miejsce w skali ogólnopolskiej

Nina Zakrocka kl III 120/130 pkt. 120/130 pkt. 11 miejsce w skali ogólnopolskiej

Rok 2014/15

1. Ogólnopolskie Dyktando Ortograficzne (organizator CES) udział wzięło 1749 osób. 
Łukasz Jaworski kl. 2 i Alicja Tur kl. 3  zdobyli  176 punktów na 208 możliwych. Wynik ten dał im 17 pozycję w kraju.

2. Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów.
Alicja Tur z klasy 3 zdobyła 9 miejsce w kraju  i 122  punkty na 130 możliwych
Alicja Holly z klasy 2 zdobyła 115 punktów na 130 możliwych

3. XX Dzielnicowy Konkurs Mistrz Ortografii.
– Barbara Zdanowicz z klasy 3 przeszła etap szkolny i zakwalifikowała się do etapu dzielnicowego robiąc tylko 1 błąd w teście.

4. III Konkurs Ortograficzny Szkół Przyjaznych Uczniom z Dysleksją. 
– Alicja Tur zakwalifikowała się do etapu warszawskiego

5. Ogólnopolski Konkurs Zuch.
Udział wzięło 4307 osób
– 6 miejsce w kraju zdobył Mateusz Pazura z klasy 3
– 12 miejsce Barbara Zdanowicz z klasy 3
– 13 miejsce Michał Kowalski z klasy 3

6. Ogólnowarszawski  Konkurs „ Z ortografią za pan brat”.
– Barbara Zdanowicz z klasy 3  zakwalifikowała się do III etapu konkursu

7. Ogólnopolskie Dyktando Słowik.
– 3 miejsce w kraju Barbara Zdanowicz z klasy 3
– 5 miejsce Alicja Tur z klasy 3

8. Warszawski Konkurs Techniki Czytania.
– 2 miejsce Aleksandra Wróbel z klasy 2

9. Międzyszkolne Konkursy Tańca.
– naszą szkołę reprezentowali w tym roku Hanna Olejnik z klasy 1, Jagoda Woźnicka z klasy 0 i Janusz Wróblewski z klasy 1. W edycji jesiennej dzieci zdobyły 1 miejsce, w edycji wiosennej 2 miejsce.

10. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
– Barbara Zdanowicz z klasy 3 otrzymała wyróżnienie

OLIMPUSEK – nauczanie zintegrowane klasa 2 

– Nina Zakrocka – zdobyła 200 na 210 możliwych – uzyskała 4 miejsce w kraju, dyplom laureata i nagrodę książkową.
– Alicja Holly – 181p/210  – dyplom laureata  10 miejsce w kraju
– Łukasz Jaworski –  172p/210 dyplom laureata  13 miejsce w kraju
– Jan Gorczyca – 167p/210 dyplom laureata 15 miejsce w 15 miejsce w kraju

OLIMPUSEK – język angielski klasa 2

– Łukasz Jaworski  190p/210 dyplom laureata  7 miejsce w kraju
– Alicja Holly 160p/210 dyplom uznania

OLIMPUSEK – język angielski klasa 3

– Barbara Zdanowicz – 186p/210 dyplom laureata 9 miejsce w Polsce
– Michał Kowalski – 186/210 dyplom laureata miejsce 9
– Laura Kamińska – 186p/210 dyplom laureata miejsce 9
– Alicja Tur – 176p/210 dyplom laureata  miejsce 12

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą szkołą podstawową