NABÓR

Nabór do klasy 1 w każdy nowym roku szkolnym rozpoczynamy od września roku poprzedzającego rok przyjścia dziecka do szkoły. W ramach naboru organizujemy spotkanie z Rodzicami a w kolejnym kroku spotkanie dziecka z pedagogiem szkolnym i dyrektorem szkoły. Dziecko zostaje przyjęte na podstawie rozmowy ( nie organizujemy żadnej formy egzaminów).

Nasza szkoła oferuje małe klasy i świetnie wykształconą kadrę pedagogiczną. Dziecko zyskuje w niej pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa tak potrzebne w momencie rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej . W klasie pierwszej wychowawca wspierany jest w swojej pracy pomocą osobnych nauczycieli informatyki, muzyki, języka angielskiego , języka hiszpańskiego i religii . Język angielski odbywa się w wymiarze 4 lekcji tygodniowo ( w klasach 2 i 3 jest ich 5 w tygodniu). Nauczyciele realizują ogólnopolską podstawę programową w formie rozszerzonej . Nasza placówka jest doskonałą ofertą dla każdego dziecka , również tego wrażliwego i indywidualisty. Gwarantujemy indywidualne podejście do ucznia i stały kontakt i współpracę z rodzicem . Do Państwa dyspozycji  są zajęcia z logopedą ( we wrześniu przeprowadzamy badania przesiewowe) , reedukatorem oraz terapeutą pracy ręki . W ofercie mamy zajęcia dodatkowe, z których większość wliczona jest w podstawowe czesne . Liczne wyjazdy do teatrów, muzeów i innych ciekawych miejsc zapewniają dzieciom wszechstronny rozwój edukacyjny i społeczny. W naszej pracy dbamy nie tylko o rozwój wiedzy, ale również o odpowiedzialne kształtowanie osobowości dziecka jako osoby znającej normy kulturowe, otwartej i tolerancyjnej . Duży nacisk kładziemy na owocną współpracę z rodzicami. Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły .

Justyna Jurzyńska