Karnawałowe szaleństwo

W czwartkowe przedpołudnie, 11 stycznia, odbył się tak długo oczekiwany przez uczniów  bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek i innych barwnych postaci z bajek. Przed balem dzieci miały robione zdjęcia zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły uczestniczyć w różnorodnych zabawach                i konkurencjach sportowych, przygotowanych przez animatora, który w tym dniu, nikomu nie pozwolił się nudzić. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły naszych tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach.

Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły naszych uczniów i można było dalej się bawić. To był bal pełen uśmiechu i wspaniałej zabawy.

Longina Wilczyńska

Styczeń 12th, 2018|