W poszukiwaniu Świętego Mikołaja

05.12.2017r. wybraliśmy się do Stadniny Wilga.

Wycieczka obfitowała w różnorodne atrakcje. Na początku uczestniczyliśmy w grze terenowej. Dzieci zostały podzielone na dwa zespoły i zabawy nie było końca. Uczniowie mieli za zadanie szukanie poukrywanych na terenie stadniny bombek z numerami, które skrywały ciekawe zagadki. Zbierając punkty przy pomocy mapek, pokonywaliśmy dalsze części szlaku. Po tak długich wędrówkach, zostaliśmy zaproszeni na pyszny obiad. Odbyły się również warsztaty plastyczne, w których mogliśmy puścić wodze fantazji w tworzeniu świątecznych dekoracji. Po warsztatach poszliśmy obcować ze zwierzętami, były tak konie, ale i całe stado kóz, uczestniczyliśmy również w konkurencjach sportowych.

Kulminacyjnym punktem wycieczki, było spotkanie z Mikołajem, który rozdał nam słodkie upominki. Taka wycieczka, dała nam wiele radości i szczęścia w obcowaniu ze zwierzętami. To był udany dzień.

Longina Wilczyńska

Grudzień 6th, 2017|