• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności
2017/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Bartniak   
czwartek, 24 sierpnia 2017 09:14

.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 

ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 4 WRZEŚNIA O GODZ. 9:30

 

 
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/18 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Bartniak   
niedziela, 02 lipca 2017 10:53

 

OLIMPUSEK  - JĘZYK ANGIELSKI

KLASA 2

1 miejsce w rankingu ogólnopolskim

Maja Ossowska       210/210

6 miejsce

Krystian Kufel           195/210

7 miejsce

Jagoda Woźnicka     191/210

7 miejsce

Martyna Szalach      190/210

9 miejsce

Wiktor Oleksiuk       186/210

12 miejsce

Damian Makarski    176/210

 

 

 

 

 

 

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

KLASA 3

3 MIEJSCE W RANKINGU OGÓLNOPOLSKIM

JANUSZ WRÓBLEWSKI   200/210

14 MIEJSCE

HANNA OLEJNIK             168/210

14 MIEJSCE

WIKTOR TRUSZKOWSKI 166/210

OLIMPUSEK KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE

KLASA 2

15 MIEJSCE

ZUZANNA OSSOWSKA 168/210

15 MIEJSCE

JAGODA WOŹNICKA 166/210

15 MIEJSCE

MAJA OSSOWSKA  168/210

 

OLIMPUSEK KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE

KLASA 3

11 MIEJSCE W RANKINGU OGÓLNOPOLSKIM

JANUSZ WRÓBLEWSKI 179/210

13 MIEJSCE

WIKTOR TRUSZKOWSKI 174/210

15 MIEJSCE

KAROLINA KRASOWSKA 166/210

 

OMNIBUS

DYPLOMY UZNANIA

KAROLINA KRASOWSKA  KL3

BARDZO DOBRY 91%

WIKTOR TRUSZKOWSKI  KL3

BARDZO DOBRY 90 %

 

MARTYNA SZALACH  KL2

BARDZO DOBRY 85%

MAJA OSSOWSKA  KL2

DOBRY  79 %

FRANCISZEK WILK KL2

DOBRY 76 %

KRZYSZTOF NATKAŃSKI  KL2

DOBRY 79%

DAMIAN MAKARSKI KL2

DOBRY 77%

 

ALFIK HUMANISTYCZNY

DYPLOMY UZNANIA

KAROLINA KRASOWSKA KL 3

BARDZO DOBRY

MAJA OSSOWSKA KL 2

BARDZO DOBRY

JANUSZ WRÓBLEWSKI KL 3

BARDZO DOBRY

WIKTOR TRUSZKOWSKI KL 3

BARDZO DOBRY

HANNA OLEJNIK  KL 3

DOBRY

MARTYNA SZALACH KL 2

DOBRY

 

 

 

DZIELNICOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

KRYSTIAN KUFEL

3 MIEJSCE W DZIELNICY

 

Wszystkie książki mówią – konkurs na recenzję – Biblioteka Publiczna/Warszawa Wesoła

HANNA OLEJNIK

DYPLOM I NAGRODA KSIĄŻKOWA

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR

WIKTOR TRUSZKOWSKI KL 3

2 MIEJSCE W POLSCE

 

40 DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI

WARSZAWSKA SYRENKA

MARTYNA SUKIENNIK

WRÓŻNIENIE

 

KONKURS ROZUMIEM – CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM

WIKTOR TRUSZKOWKI KL 3

1 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE I 6 MIEJSCE W POLSCE

 

DZIELNICOWY KONKURS WOKALNY PIOSENKI Z EKRANU

HANNA OLEJNIK KLASA  3

1 MIEJSCE W DZIELNICY

ZOFIA SKUBICH KL 2

3 MIEJSCE W DZIELNICY

 

LEON SESJA JESIENNA

KLASA 2

LAUREACI

MIEJSCE

W KRAJU

WYNIK

KRYSTIAN KUFEL

3

94%

DAMIAN MAKARSKI

4

91%

ANTONINA MACHUTA

4

91%

KAMILA BŁAŻEJCZYK

5

88%

JAGODA WOŹNICKA

6

85%

FRANCISZEK WILK

6

85%

ZOFIA SKUBICH

7

82%

MAJA OSSOWSKA7

7

82%

MARTYNA SZALACH

8

79%

KRZYSZTOF NATKAŃSKI

8

79%

ANTONINA TOKARCZYK

10

73%

KSAWERY SĘKOWSKI

10

73%

 

LEON SESJA JESIENNA

KLASA 3

LAUREACI

MIEJSCE W KRAJU

WYNIK

ANTONI ZAWADA

7

83%

JÓZEF OBERTYN

8

80%

JANUSZ WRÓBLEWSKI

8

80%

KAROLINA KRASOWSKA

8

80%

WIKTOR TRUSZKOWSKI

9

77%

HANNA OLEJNIK

10

74%

 

DYKTANDO ( NIE TYLKO) DLA MISTRZÓW

9 miejsce w skali ogólnopolskiej, wyróżnienie

Hanna Olejnik kl.3

15 miejsce w skali ogólnopolskiej, wyróżnienie

Damian Makarski kl.2

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH

KLASA 2( JĘZ.ANGIELSKI)

LAUREACI

MIEJSCE W KRAJU

SUMA PUNKTÓW

Wiktor Oleksiuk

8

183

Damian Makarski

9

179

Maja Ossowska

9

180

Krystian Kufel

11

173

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH

KLASA 3

(JĘZ.ANGIELSKI)

 

LAUREACI

MIEJSCE W KRAJU

SUMA PUNKTÓW

Janusz Wróblewski

9

185

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH

KLASA 1 (KSZTAŁCENIE ZINEGROWANE)

 

LAUREACI

MIEJSCE W KRAJU

SUMA PUNKTÓW

Mieszko Moroz Kaczmarek

6

195

Michał Obarski

7

192

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH

KLASA 2 (KSZTAŁCENIE ZINEGROWANE)

LAUREACI

MIEJSCE W KRAJU

SUMA PUNKTÓW

Wiktor Oleksiuk

9

181

Krystian Kufel

10

178

Damian Makarski

14

164

Antonina Machuta

14

165

Maja Ossowska

15

162

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH

KLASA 3 (KSZTAŁCENIE ZINEGROWANE)

LAUREACI

MIEJSCE W KRAJU

SUMA PUNKTÓW

Józef Obertyn

7

185

Karolina Krasowska

8

182

Wiktor Truszkowski

9

180

Janusz Wróblewski

13

168

 

KANGUR MATEMATYCZNY 2017

PUNKTY

 

Janusz Wróblewski kl 3

91,25

wyróżnienie

Krystian Kufel kl 2

53,75

wyróżnienie

 

 

 
Wakacje! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Bartniak   
wtorek, 20 czerwca 2017 23:20

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się

w czwartek o godz. 18.

 
Konkurs szkolny „Zaczytana szkoła” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Bartniak   
piątek, 02 czerwca 2017 21:16

W maju ogłoszono szkolny konkurs plastyczny pt. „Zaczytana szkoła”. Dzieci w domu lub  czasie zajęć na świetlicy przygotowały  różne prace plastyczne ukazujące ich pasję do czytania książek, radość z poznawania nowych komiksów, powieści czy opowieści. Jury postanowiło wyróżnić  dzieła Kamilki Błażejczyk, Zuzi i Mai Ossowskich za oryginalną technikę wykonania oraz  pracę Krystiana Kufla za niezwykle inspirujący wiersz ozdobiony ciekawymi rysunkami.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 
Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny Omnimbus PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Bartniak   
środa, 17 maja 2017 08:31

Laureaci klasa 2

Martyna Szalach 85%

Maja Ossowska 79%

Krzyś Natkański 79%

Damian Makarski 77%

Franciszek Wilk 76%

Laureaci klasa 3

Karolina Krassowska 91%

Wiktor Truszkowski 90%

Informujemy również, że uczeń klasy II Krystian Kufel zdobył trzecie miejsce w dzielnicowym konkursie ortograficznym.

Gratulujemy!

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 38

Wkrótce...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Udział w projektach